Дивні "волонтери" біля мінського СІЗО - розповідь затриманого білоруса

За словами учасника акцій протесту, в ізоляторі катастрофічно не вистачає місць

Дивні "волонтери" біля мінського СІЗО - розповідь затриманого білоруса

Всіх, кого привозять у центр ізоляції правопорушників у Мінську, б'ють до такої міри, що доводиться викликати швидку допомогу.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів Дмитро Полієнко, який був затриманий за участь у протестах проти президента Олександра Лукашенка.

"Всіх, хто приїжджає на "Окрестіна" (центр ізоляції правопорушників на вул. Окрестіна в Мінську - ред.), їх там так сильно б'ють, що вони непритомніють, їм потім швидкі викликають. Я чув, як одна дівчинка кричала, їй у задній прохід засовували палицю. Я часто катаюся в "Окрестіна", я там частий гість, але таку жесть бачив уперше", - розповів очевидець.

Читайте також: "Поїдуть домовлятися в Росію": економіст про перші кроки нової влади Білорусі 

За словами Полієнка, його відпустили через переповненість ізолятора.

"Відпустили мене, швидше за все, тому, що на "Окрестіна" не вистачало місць. Зараз вже багато переводять в інші в'язниці. У камері на шість осіб 40 людей перебуватимуть. Їх просто не буде куди дівати", - сказав учасник протестів.

Також Полієнко розповів, що біля ізолятора знаходяться люди, які намагаються перешкоджати акціям протесту.

"Під "Окрестіна" зараз стоять дивні "волонтери". І коли приходять люди, намагаються підтримати, покричати, передати речі - ці незрозумілі "волонтери" кажуть: відійдіть, не провокуйте і тому подібну нісенітницю", - розповів Полієнко.

Читайте також: "Тут і Білорусь, і Хабаровськ": експерт про причини отруєння Навального

Нагадаємо, раніше громадянин Білорусі Сергій Мельянець в ефірі каналу "Україна 24" розповів, як його і ще кількох затриманих катували співробітники ОМОНу.

Джерело Україна 24 Теги