Це дуже непокоїть— правозахисник про останні дані щодо стану Навального

Лев Шлосберг розповів, що відомо про стан Навального та які речі насторожують

Це дуже непокоїть— правозахисник про останні дані щодо стану Навального

Головний лікар лікарні швидкої допомоги в Омську заявив, що головна версія захворювання опозиціонера Олексія Навального — порушення обміну речовин. Цю версію прокоментував російський правозахисник Лев Шлосберг в ефірі каналу "Україна 24".

"З Омська надходить суперечлива інформація, і це головна проблема. Це дуже турбує. Ми отримуємо інформацію від дружини Навального, від прессекретаря, від співробітників Фонду боротьби з корупцією, від лікарів. І дуже дивна інформація від поліції — кримінальну справу досі не порушено. З цієї інформації випливає, що лікарі не встановили остаточний діагноз, і навіть сім'ї повідомили тільки симптоми за останні два дні", — сказав він.

Читайте також: Вони знають про отруту: Фейгін пояснив, чому лікарі не віддають Навального до Німеччини

Правозахисник звернув увагу на незрозумілі речі навколо ситуації з Навальним.

"Юридично відповідальність за життя Навального несе його лікуючий лікар в Омську і головний лікар цієї лікарні, але вони відмовилися відпускати його до Німеччини. Говорили, що лікарі з Німеччини спілкувалися з лікарями в Омську, але ця інформація була спростована, спілкування не було. Незрозуміло, де працюють люди в цивільному, які були сфотографовані в кабінеті головного лікаря лікарні. Вони відмовилися представитися. Чи є вони співробітниками ФСБ, Слідчого комітету чи поліції, вони не повідомили. Зрозуміло, що це представники силових структур", — сказав він.

Читайте також: Путін має сісти на лаву підсудних — Ляшко про отруєння Навального

Нагадаємо, Олексій Навальний відчув себе погано в літаку Томськ — Москва, літак екстрено сів в Омську, політика доправили до лікарні вже в непритомному стані. Лікарі заявляють, що пацієнт досі непритомний, його стан тяжкий і нестабільний, тому не може бути й мови про його транспортування за кордон.

Сім'я Навального наполягає на перевезенні його до Німеччини, звідти вже прибув спеціальний медичний літак. Перед тим близькі опозиціонера заявили, що небезпечний токсин в його організмі таки виявлений, а відмова транспортувати пацієнта — не що інше, як спроба замести сліди замаху на життя політика.

Джерело Україна 24 Теги