Отруєння Навального – озвучено тривожний прогноз щодо його лікування

Українська політологиня нагадала про долю Нємцова

Отруєння Навального – озвучено тривожний прогноз щодо його лікування

Російський опозиціонер Олексій Навальний не може розраховувати на правильний діагноз і кваліфіковане лікування в реаліях сучасної Росії.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" політологиня Олеся Яхно, коментуючи отруєння Навального.

"Називалися різні діагнози, аж до прямо суперечливих. Була інформація, що виявлено отруту, зараз ми чуємо, що це, виявляється, порушений обмін речовин, низький чи високий цукор. Спочатку не пускали дружину, вимагали доказів, що вона є дружиною. З одного боку - можете виїжджати на лікування, з іншого - для цього треба рішення медиків. Але найважливіше, що є недовіра загалом до того, що може бути кваліфіковано поставлений діагноз, що можуть приховувати ті чи інші аналізи", - зазначила експертка.

Читайте також: "Сигнал для Лукашенка": отруєнню Навального дали несподіване пояснення

За її словами, "це пов'язано з тим, яку політику проводить Росія з 2014 року".

"Ми були свідками вбивств багатьох людей, які були раніше в російській системі, а потім з неї вийшли. Це силовики, різні люди в різних країнах, і те, що сталося з Нємцовим. Силова складова публічна, коли Кадиров викладає фото з автоматом і каже "Помпео, я тебе не боюся", викликає недовіру до того, що Олексій Навальний може бути долікований, що там може бути дійсно той діагноз, який буде озвучений", - пояснила Яхно.

Читайте також: Вони знають про отруту: Фейгін пояснив, чому лікарі не віддають Навального до Німеччини

Нагадаємо, російському антикорупціонеру Олексію Навальному 20 серпня стало зле в літаку Томськ — Москва. Літак екстрено сів в Омську, політика доправили до лікарні вже непритомного. Близькі опозиціонера заявили, що в його організмі знайшли небезпечний токсин. Зараз Навальний перебуває у комі, його стан оцінюють як важкий і нестабільний.

Російська правозахисниця Зоя Свєтова в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що отруєння Олексія Навального може стати катастрофою для Кремля.

Джерело Україна 24 Теги