"Силою не вдасться": журналіст назвав п'ять пунктів плану Лукашенка щодо збереження влади

Журналіст розповів, як діятиме офіційний президент Білорусі

"Силою не вдасться": журналіст назвав п'ять пунктів плану Лукашенка щодо збереження влади

Про те, як президент Білорусі Олександр Лукашенко намагатиметься зберегти владу, розповів журналіст Іван Яковина в ефірі каналу "Україна 24".

"Після величезних мітингів минулої неділі спритний диктатор зрозумів, що однією лише грубою силою він не зможе зломити бажання народу відсунути його від трону, тому він вирішив пустити в хід весь свій асортимент хитрощів та гидоти. Але оскільки ресурси у Лукашенка обмежені, вже зараз стало ясно, як саме він збирається боротися за збереження своєї влади", — сказав він.

Читайте також: "Влада зовсім захворіла": білоруський опозиціонер про рішення використовувати армію

Журналіст перерахував пункти, які потрібно виконати Лукашенку.

"Щоб нейтралізувати будь-які спроби викинути на смітник себе коханого, Лукашенко має вирішити кілька технічних завдань: 1) необхідно повернути контроль над медіаполем; 2) зміцнити бойовий дух деморалізованих силовиків; 3) зломити волю опору, посіяти в його лавах апатію і відчуття безнадійності; 4) найактивніших опозиціонерів показово ізолювати та покарати; 5) перешкодити опозиції організовуватися в якусь структуру.

П'ять пунктів плану, який зараз Лукашенко прагне виконати. План повинен враховувати події останніх тижнів і мінливі настрої публіки. Не варто зараз очікувати від Лукашенка якихось тупих і непродуманих дій. Він діятиме розумно", — сказав він.

Раніше в опозиції Білорусі розповіли про дії влади для придушення протестів.

Джерело Україна 24 Теги