Отруєння Навального: ексдепутат Держдуми озвучив дві версії

Ілля Пономарьов не виключає, що отруєння пов'язане з подіями у Білорусі

Отруєння Навального: ексдепутат Держдуми озвучив дві версії

Колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав дві основні версії отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

Пономарьов зазначив, що для президента РФ Володимира Путіна наслідки отруєння Навального "зараз неочевидні".

"Версія, яку висував Михайло Ходорковський - якщо рішення приймалося на центральному рівні, то воно, швидше за все, пов'язане з Білоруссю, щоб відвернути увагу звідти. Або це рішення було на місцевому рівні в Томську, щоб нейтралізувати Навального на час місцевих виборів. Мені здається, остання версія найбільше схожа на правду", - вважає він.

Читайте також: Російський політик розповів, що врятувало Навальному життя

Коментуючи висновок лікарів німецької клініки "Шаріте", що Навального отруїли, ексдепутат Держдуми заявив:

"Що стосується діагнозу - я з самого початку був упевнений, що це отруєння, але лікарі в омській лікарні, мабуть, просто не мали можливості його правильно продіагностувати. Вони сказали, що це різке порушення обміну речовин, а речовина, про яку говорять німецькі медики, рівно це і викликає".

Як зазначив ексдепутат Держдуми, поки незрозуміло, скільки часу Навальний буде прикутий до ліжка й вибитий з політичного життя.

Читайте також: Отруєння Навального – озвучено тривожний прогноз щодо його лікування

Російська правозахисниця Зоя Свєтова в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що отруєння Олексія Навального може стати катастрофою для Кремля.

Джерело Україна 24 Теги