Потрібен "господарник" - експерт розповів, з ким Лукашенко може знайти спільну мову

Керівник Центру військово-правових досліджень допускає, що Координаційна рада опозиції може створити паралельні органи влади

Потрібен "господарник" - експерт розповів, з ким Лукашенко може знайти спільну мову

Олександр Лукашенко може знайти спільну мову з представником протестувальників "з народу, господарником".

Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

"Владі Білорусі треба висувати жорсткі вимоги, щоб пан Лукашенко на них погодився, інакше протести не вщухнуть, інакше Координаційна рада створить паралельні органи управління, триватимуть страйки і так далі. Не виконувати вимоги, коли виходять за 200 тис.людей, спустити все на гальмах - дуже недалекоглядно", - сказав експерт.

Читайте також: "Путін, введи війська": Гордон розповів, як Лукашенко провокує Росію

Мусієнко провів паралелі з подіями в Польщі в 1980-х роках.

"Якщо в трудових колективах з'явиться свій Валенса, як було у поляків з "Солідарністю" (профспілка, створена в результаті страйкового руху - ред.) - щось може вдатися. І з такою людиною Лукашенко говоритиме. Це буде людина з народу, з заводу, господарник. З таким вони зможуть про щось порозумітися", - сказав Мусієнко.

Читайте також: Не лише мітинги - у білоруській опозиції розповіли, як борються з Лукашенком

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" білоруський політолог Кирило Озимко розповів, що Лукашенко, з'явившись на вулицях Мінська в бронежилеті і з автоматом, вирішив продемонструвати опозиції, що владу просто так не віддасть.

Джерело Україна 24 Теги