Це не "добрий вусатий дядько": політолог розповів, чим закінчаться протести проти Лукашенка

Дмитро Корнійчук заявив про відсутність лідера у білоруській опозиції

Це не "добрий вусатий дядько": політолог розповів, чим закінчаться протести проти Лукашенка

Що буде далі з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, проти якого проходять масштабні мітинги, розповів в ефірі каналу "Україна 24" політичний аналітик Дмитро Корнійчук.

"Насправді в Білорусі відбувається закономірний процес. Виросло нове покоління білорусів, молоді, яке не знає, хто такий насправді Лукашенко, який криваво придушував протести в кінці 90-х. Вони думають, що це добрий вусатий дядько, який всім набрид, і можна протестами його прибрати. Але Лукашенко всім покаже, що він не добрий дядько і не збирається від влади йти", — сказав він.

Читайте також: У Білорусі вже є росіяни зі зброєю — експерт

За прогнозом експерта, Лукашенко залишиться при владі в Білорусі.

"Скільки це триватиме? Я думаю, ще місяць вони будуть намагатися виходити на мітинги. Ну, може, два. Але в підсумку все закінчиться, тому що нічого не відбуватиметься. А опозиція замість того, щоб дотримуватися жорстких вимог до Лукашенка, постійно знижує градус, зменшує вимоги. Всі зійдуться на змінах до Конституції, на референдумі. У результаті під цими косметичними змінами Лукашенко все одно залишиться при владі, але ще й зніме з себе відповідальність, тому що буде більше влади у парламенту. Але всі ключові рішення в країні  прийматиме Лукашенко", — сказав він.

Читайте також: Лукашенко поводиться мудріше, ніж Янукович - експерт щодо протестів у Білорусі

Популярні відео

За словами експерта, в білоруській опозиції немає кандидата, якого можна було б протиставити Лукашенку.

"Я думаю, вони намагатимуться робити якісь політичні зусилля. Але я взагалі не знаю, хто там буде політиком, тому що та ж Тихановська оголосила, що вдруге вона не буде балотуватися в президенти. Тому я пропоную білоруській опозиції визначитися, хто у них лідер і хто, якщо вибори відбудуться, конкуруватиме з Лукашенком. Тому що поки у них нікого навіть виставити на ці вибори", — сказав він.

Раніше експерт розповів, що Росія хоче протиснути свої економічні інтереси в Білорусі.

 
Джерело Україна 24 Теги