Путін реалізує в Білорусі "український сценарій" - Ілларіонов

Андрій Ілларіонов пояснив, чи можлива анексія Білорусі Кремлем

Путін реалізує в Білорусі "український сценарій" - Ілларіонов

Президент Росії Володимир Путін використовує в Білорусі ту саму тактику, яку він застосовував в Україні в 2004 і 2013 роках.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" російський політик, ексрадник Путіна Андрій Ілларіонов.

"Це означає реалізацію того самого путінського сценарію з поглинання Білорусі. Подібне Путін намагався здійснити в Україні в 2004 році і особливо в 2013-му, коли намагався протистояти європейській інтеграції України, намагався впливати фінансово, намагався впливати на Януковича, шантажуючи його, погрожуючи йому. Ми знаємо, чим це закінчилося", - зазначив Ілларіонов.

Читайте також: Люди без розпізнавальних знаків — білоруський політик розповів, хто розганяв протести

Популярні відео

Ексрадник Путіна зазначив, що білоруська нація сьогодні політично мобілізована, і тому "проста анексія Білорусі Кремлем неможлива".

"Путін це, здається, розуміє. Тим не менш, він наповнює білоруський держапарат зараз своїми співробітниками, консультантами, радниками. Ми бачимо, що співробітники російських ЗМІ окупували ЗМІ Білорусі. Зрозуміло, що є велика кількість радників у силових органах. Російські збройні сили беруть участь у так званих "маневрах" у Брестській і Гродненській областях. Мабуть, є ще щось, чого ми не знаємо", - заявив він.

Читайте також: Національна революція: ексрадник Путіна дав оцінку подіям у Білорусі

Нагадаємо, російський політик, ексрадник президента РФ Андрій Ілларіонов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що інтереси Володимира Путіна і білоруської опозиції збігаються.

Джерело Україна 24 Теги