Кремль пішов в "нєсознанку": журналіст розповів, чи є ризик нового отруєння Навального

Опозиціонер почав говорити, але це не вплине на хід звинувачення, вважає російський журналіст і соціолог

Кремль пішов в "нєсознанку": журналіст розповів, чи є ризик нового отруєння Навального

 

Отруєння російського опозиціонера Олексія Навального може повторитися, якщо він повернеться в Росію.

Про це російський журналіст і соціолог Ігор Ейдман сказав в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи стан здоров'я Навального в німецькій клініці "Шаріте" - опозиціонер опритомнів і почав говорити.

Ейдман вважає, що стан Навального ніяк не вплине на нові звинувачення на адресу отруйників.

"Хід звинувачення це не змінить, скоріше це підтвердить вже зроблені заяви представниками німецької влади, що, очевидно, це було свідоме отруєння бойовою отруйною речовиною типу "Новачок", і за цим стоїть Кремль, - сказав журналіст.

Російська влада на це ніяк вплинути не може, вони пішли в глуху нєсознанку, як це часто роблять злочинці. Але це може бути певним поштовхом для подальшого розслідування і документування цього злочину і, відповідно, міжнародних заходів, санкцій проти російського керівництва".

Читайте також: Є інші проблеми - Гордон розповів, як росіяни думають про Навального

Ейдман вважає, що в разі повернення до Росії Навальний знову буде в небезпеці.

"Німеччина не допустить нового замаху на Навального, і Кремль на це не наважиться. Думаю, поки Навальний в Німеччині, йому нічого не загрожує. Якщо він вирішить повернутися в Росію і продовжити свою діяльність - ймовірність подальших замахів досить велика. Варто згадати Володимира Кара-Мурзу-молодшого, якого отруїли двічі", - сказав Ейдман.

Читайте також: Як Захід покарає Росію за отруєння Навального: озвучено прогноз

Відзначимо, що Олексій Навальний, який з 20 серпня перебуває в комі, опритомнів і відключений від апарату штучної вентиляції легень. Лікарі зазначають, що психічно він повністю відновився і зміг розповісти про те, що сталося в літаку.

Нагадаємо, раніше опозиційний російський журналіст Ігор Яковенко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що ситуація з розслідуванням Навального перебуває в глухому куті.

Джерело Україна 24 Теги