Отруєння Навального - ексдепутат Держдуми назвав сумний результат для Путіна

Ілля Пономарьов пояснив, чому Олексія Навального лікує саме Німеччина

Отруєння Навального - ексдепутат Держдуми назвав сумний результат для Путіна

Німеччина після отруєння в Росії опозиціонера Олексія Навального усвідомлено пішла на загострення відносин з президентом РФ Володимиром Путіним і поставила під загрозу добудову газопроводу "Північний потік-2".

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов.

"У цьому випадку вони (Путін і його адміністрація - ред.) мають рацію, коли пов'язують долю "Північного потоку-2" (з отруєнням Навального - ред.). Мені здається, що Німеччина усвідомлено пішла на таке загострення, запросивши Навального до себе. Бо якби його лікували не в Німеччині, а, наприклад, у Швейцарії - це була б нейтральна країна без політичних речей", - сказав він.

Читайте також: Путін зупинився там, де ми йому дозволили - ексголова СБУ про Крим і Донбас

Як підкреслив Пономарьов, у ситуації, коли було з самого початку зрозуміло, що Навального отруєно, "запрошуючи його до себе, Меркель явно програмувала ескалацію конфлікту з Росією".

"Не знаю, яка фінальна мета німецького уряду - повністю скасувати будівництво "Північного потоку", але зберегти обличчя, що ніби вони це зробили не під тиском США, а з гуманітарних міркувань. Або просто поторгуватися з Путіним про якісь більш вигідні умови добудови. Для Німеччини це не економічний, а політичний проєкт. У разі добудови газопроводу вона б сиділа на газовому рубильнику для всієї Європи", - заявив ексдепутат Держдуми РФ.

Читайте також: Розробник відомої російської отрути пояснив, як отруїли Навального

Нагадаємо, раніше російський журналіст Леонід Радзіховський в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як влада Росії шукатиме отруйників Олексія Навального.