Для Лукашенка виникла нова загроза - політолог щодо протестів у Білорусі

"Таємна інавгурація" Лукашенка розсердила учасників протестів

Для Лукашенка виникла нова загроза - політолог щодо протестів у Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко на тлі протестів може втратити підтримку частини свого оточення й силовиків, оскільки всередині місцевих еліт намічається розкол.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів білоруський політолог Петро Рудковський.

"Лукашенко ніколи не був стратегом. Це гарний тактик, який добре реагує на нагальні виклики й добре виходив зі скрутних ситуацій. Але ніколи у нього не було такої ситуації, коли більшість населення й електорату проти нього. Це впливає на еліти, номенклатуру, силовий апарат... Коли населення не підтримує володаря, всередині еліт відбувається сильний розкол, вони починають втрачати віру", - заявив політолог.

Читайте також: Інавгурація Лукашенка: опозиція в Білорусі відповіла флешмобом

За його словами, інцидент з "таємною інавгурацією" Лукашенка додатково розсердив білорусів.

"З'являються нові виклики й мотиви, через які ми протестуємо і робимо заяви, робимо подальші кроки. Є середньострокова стратегія. Загальна мета дуже об'єднала білорусів, але в плані тактики тут великий креатив, велика варіативність, немає одного алгоритму. Це дуже ускладнює режиму контроль процесу", - заявив Рудковський.

Читайте також: "Легітимність Лукашенка під питанням": політолог пояснив, що чекає на Білорусь

Раніше білоруський публіцист Володимир Некляєв в ефірі телеканалу "Україна 24" порівняв інавгурацію президента Білорусі Олександра Лукашенка з коронацією злодія в законі.

 
Джерело Україна 24 Теги