"Коронавірус рятує нас від великої війни" — політолог

Експерт заявив, що в світі найближчим часом очікувалася широкомасштабна війна

"Коронавірус рятує нас від великої війни" — політолог

Про те, як пандемія коронавірусу змінила становище у світі, розповів політолог-футуролог Олексій Толкачов у ефірі каналу "Україна 24".

"Ми передбачали скоріше масштабну війну у світі, тому що мав бути якийсь спусковий гачок, який би перезавантажив геополітичну ситуацію і пустив би під укіс економічну модель, яка існувала у світі. Але коронавірус нас рятує від великої війни. В умовах війни були б ріки крові, була б зруйнована інфраструктура, втрачені пам'ятки історії. Зараз зовсім інша ситуація. Мілан, Барселона, Брюссель — величні красиві міста порожні. Тобто все збереглося, люди зникли з вулиць, сидять дома, читають книжки, дивляться серіали — змінюють свій світогляд", — сказав він. 

Футуролог також зазначив, що зараз усі негаразди зручно списувати на пандемію:

Зрештою завжди в історії людства світогляд змінювався через потрясіння. Тут зійшлося кілька чинників. Коронавірус став дуже зручним для того, щоб на нього списати всі проблеми: економічне зубожіння людей, неефективна державна влада — винен коронавірус. Зрештою як вперше в історії США відтермінувати вибори президента. Такого не було ніколи в історії США. Зараз Трамп говорить про те, що вони перенесуть вибори.

На сьогодні у світі коронавірус Сovid-19 підтвердили у 1 274 956 осіб, померло 69 487, а вилікувалося 262 985.

Теги