Путін у дуже складній ситуації – відомий політолог про війну в Нагірному Карабасі

Кремль не був зацікавлений у теперішньому загостренні у Нагірному Карабасі, заявив політолог

Путін у дуже складній ситуації – відомий політолог про війну в Нагірному Карабасі

Російський політолог Станіслав Бєлковський в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про проблеми президента Росії Володимира Путіна у міжнародній політиці на фоні військового загострення в Нагірному Карабаху.

«У Росії зараз немає позиції (по ситуації в Нагірному Карабаху – ред.), тому що Путін зараз у дуже складній ситуації. В нього є білоруський конфлікт, для якого немає кремлівського рішення, тому що Путін не є стратегом і хоче дочекатися, що щось відбудеться в Білорусі. Мабуть Лукашенко залишиться при владі на невизначений термін, що влаштовує Путіна. З другого боку, казус Навального з отруєнням, зараз Європа та світ стоять перед черговою хвилею санкцій проти Росії, формування списку Навального, що є також значною загрозою для російських еліт», - заявив політолог.

Читайте також: Війна за Нагірний Карабах: експерт розповів, коли закінчиться конфлікт

За його словами, Росія не була зацікавлена у військовому загостренні у Нагірному Карабаху.

«Звичайно, Кремль не був зацікавлений у теперішньому загостренні (у Нагірному Карабасі – ред.), але Ердоган скористався цією ситуацією, коли Росія фактично обмежена у своїх діях, у своїх планах щодо Південного Кавказу», - зазначив Бєлковський.

Читайте також: Дипломат розповів, хто заважає помиритися Азербайджану та Вірменії

Раніше експерт-міжнародник Євген Добряк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що до війни Азербайджану та Вірменії можуть підключитися нові країни.