"Це смішно": в Ізраїлі відповіли на звинувачення з боку Вірменії

За словами ізраїльського політолога, давно відомо, що "вся азербайджанська армія напхана ізраїльською електронікою"

"Це смішно": в Ізраїлі відповіли на звинувачення з боку Вірменії

Ізраїль давно продає Азербайджану зброю, це давно відомо, і звинувачення з боку Вірменії недоречні.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав ізраїльський журналіст-політолог Шимон Бріман, коментуючи військове загострення в Нагірному Карабасі.

"Це взагалі не звинувачення, а констатація простого факту, який триває 10-15 років, в цьому немає нічого нового. Ізраїль продає зброю і військову техніку, засоби зв'язку, електроніку для Азербайджана вже понад 15 років.

Це все не тільки бізнес, але й геополітика з однієї простої причини, що у Ізраїлю з Азербайджаном є стратегічне партнерство. Азербайджан є північним сусідом Ірану, а Іран - це та країна, яка постійно загрожує Ізраїлю знищенням, Іран є повним союзником Вірменії. Саме тому утворився геополітичний союз між Ізраїлем і Азербайджаном", - сказав журналіст.

Читайте також: Конфлікт у Карабасі: у МЗС Вірменії та Азербайджану розповіли, чого чекають від України

За словами Брімана, "вся армія Азербайджану напхана ізраїльською електронікою", і ця інформація не є таємною.

"Тільки зараз уряд Вірменії раптом так відреагував - це смішно. Ізраїль не бере участі в конфлікті, але поставляє військову техніку, засоби зв'язку для Баку. Це все відкрито і відомо. Вся азербайджанська армія напхана ізраїльською електронікою, весь генштаб обладнаний системами зв'язку, електронікою ізраїльського виробництва. А половина бензину в баках ізраїльських автомобілістів вироблена з нафти, яку ми отримуємо з Азербайджану", - сказав Бріман.

Читайте також: В "Слузі народу" засудили скандальну заяву колеги щодо Нагірного Карабаху

1 жовтня Міністерство закордонних справ Вірменії вирішило відкликати свого посла з Ізраїлю, звинувативши Ізраїль в поставках сучасної зброї Азербайджану.

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" ізраїльський політолог-публіцист Авігдор Ескін розповів про те, як в Ізраїлі реагують на військове загострення в Нагірному Карабасі.

Джерело Україна 24 Теги