Будинки в руїнах і тисячі евакуйованих: подробиці вибухів на військових складах у Росії

Уламки від снарядів розлітаються на десятки кілометрів

Будинки в руїнах і тисячі евакуйованих: подробиці вибухів на військових складах у Росії

Стали відомі нові подробиці вибухів на військових складах у Рязанській області Росії, де 7 жовтня сталася пожежа. На місці НП лунають потужні вибухи, зруйновані будинки, евакуйовані тисячі людей. До гасіння залучили навіть авіацію. Чи є жертви, поки невідомо.

Як повідомляє телеканал "Україна 24" в своєму сюжеті, вибухи лунають кожні кілька секунд.

За даними російського МНС, почалася пожежа не на самому складі боєприпасів, а неподалік – на території колишнього військового полігону. Спалахнула трава, а згодом вогонь перекинувся на сховище. Російські ЗМІ із посиланням на очевидців повідомляють, що уламки від снарядів розлітаються на кілька десятків кілометрів. Рятувальники евакуювали понад 1,5 тисячі людей із 14 навколишніх населених пунктів. Крім цього, там перекрили газопостачання. Очевидці повідомляють про руйнування будинків та пожежі.

Читайте також: В Україні готувався теракт на залізниці - в МВС розкрили деталі

Щоб загасити вогонь, до місця події підігнали пожежний потяг. З повітря з пожежею борються 3 військові гелікоптери і 4 літаки.

Нагадаємо, політолог Олег Лісний в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що вибухи на військових складах у Рязанській області Росії є "гарним подарунком" для президента РФ Володимира Путіна, який 7 жовтня відзначає 68-й день народження.

Джерело Україна 24 Теги