Злочинців схопили за руку - журналіст про отруєння Навального

На російську верхівку чекають одні неприємності, вважає Ігор Ейдман

Злочинців схопили за руку - журналіст про отруєння Навального

Нові виправдання влади Росії щодо непричетності до отруєння опозиціонера Олексія Навального шокували Захід.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" російський журналіст і соціолог Ігор Ейдман. Він прокоментував висновки Організації із заборони хімічної зброї, яка підтвердила, що Навального отруїли речовиною "Новачок", а також реакцію Кремля, який знову все заперечував.

"Це просто жалюгідне белькотіння. Бандитів, злочинців, отруйників схопили за руку, на гарячому застукали. Це доведено не тільки окремими країнами, а й міжнародною Організацією із заборони хімічної зброї. Нічого кращого вони не можуть придумати, як просто тупо намагатися все заперечувати", - сказав журналіст.

Читайте також: Отруєння Навального - ексдепутат Держдуми назвав сумний результат для Путіна

За його словами, це "абсолютно провальна і смішна" позиція, яка працює проти російської влади:

"На Заході здивовані й в шоці: як так можна, коли людей фактично взяли за руку, замість того, щоб російська влада говорила "так, ситуація небезпечна, несподівана для нас, ми будемо розбиратися, проводити розслідування..."

Читайте також: Розробник відомої російської отрути пояснив, як отруїли Навального

Ейдман спрогнозував, що на практиці російську владу чекають масштабні санкції.

"Якими вони будуть - це можна тільки гадати, але вони практично неминучі. Ймовірно, будуть персональні санкції проти російських чиновників, верхівки, є такі витоки в ЗМІ. Тобто чекають одні неприємності", - зазначив журналіст.

Раніше Організація із заборони хімічної зброї підтвердила дані Німеччини про те, що Олексій Навальний був отруєний забороненою речовиною "Новачок".

У відповідь прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що у висновках ОЗХЗ "ніякої конкретики не міститься".

Раніше колишній депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав дві основні версії отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

Джерело Україна 24 Теги