Вибори у США: озвучено прогноз, що чекає на Трампа

Оточення президента США не зацікавлене в радикалізації подій, вважає експерт

Вибори у США: озвучено прогноз, що чекає на Трампа

У США оточення президента Дональда Трампа буде переконувати його визнати перемогу Джо Байдена на виборах, щоб уникнути політичної кризи в країні.

Таку думку в ефірі телеканалу "Україна 24" висловив експерт-міжнародник Олександр Сушко.

"Думаю, Байден не поспішає (оголошувати себе переможцем - ред.) не тому, що не впевнений у перемозі, а щоб дати сигнал суспільству та виборцям тоді, коли можна буде спиратися на офіційно встановлені результати, щоб його повідомлення не виглядало як тиск на процес підрахунку голосів", - сказав Сушко.

Читайте також: Трамп визнає поразку на виборах за однієї умови – політолог

Він зазначив, що американська система передбачає демократичний перехід влади.

"Виборці досить радикалізовані й накручені, і неправильний сигнал з боку свого кумира дехто може сприйняти як сигнал до певних дій, зокрема і силових. Раціонально Америці було б дуже важливо уникнути цього сценарію, і це розуміє більшість республіканців, які, можливо, найближчим часом будуть переконувати Трампа в тому, що потрібно покоритися волі виборців", - заявив експерт.

Читайте також: Трамп порушив давню традицію — дипломат про вибори в США

Раніше директор Центру досліджень міжнародних відносин Микола Капітоненко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент США Дональд Трамп може застосувати нову стратегію, щоб врятуватися від поразки на виборах.

Джерело Україна 24 Теги