"Страхується на всі випадки": Гордон розповів про цікаві деталі діяльності Путіна

Журналіст звернув увагу на довічне сенаторство у Росії

"Страхується на всі випадки": Гордон розповів про цікаві деталі діяльності Путіна

Президент Росії Володимир Путін, можливо, готується піти з влади.

Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловив відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Зверніть увагу на два документи, які затверджують російські парламентарії. Перший вже затвердили - про довічне сенаторство російських президентів, про гарантії членів їхніх сімей і особисто їх. З того, що я бачив - заборонено садити, заборонено допитувати. Це дає можливість сказати, що Путін готує відхід", - сказав журналіст.

Читайте також: Путін щось знає — журналіст про реакцію президента РФ на підсумки виборів у США

Водночас Гордон звернув увагу на те, що Путін розглядає можливість перебування на посаді президента протягом ще декількох термінів.

"З іншого боку, Путін попросив, розглядатимуть дати йому можливість ще два терміни побути президентом Росії. У них там сам дідько ногу зламає, що вони хочуть. Страхуються на всі випадки життя", - сказав Гордон.

Читайте також: Путін зазнав ганебної поразки - російський політолог про Нагірний Карабах

Також журналіст зазначив, що, попри низку проблем, Росія все ще намагається бути великою імперією.

"У Путіна зараз "підгорає" в різних місцях. Скрізь вогники запалюються: Україна, Молдова, Білорусь, Нагірний Карабах, Киргизстан, Грузія тліє, Сирія, Лівія, в Судані вони стирчать, бази роблять. Претендують на роль великої імперії. Ну, давайте далі", - сказав Гордон.

Раніше радник української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Олексій Арестович заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що Володимира Путіна підводить його власне оточення, яке не виконує його вказівки щодо імплементації домовленостей, досягнутих у "нормандському форматі".

 

Джерело Україна 24 Теги