Дуже важливий етап — у Зеленського прокоментували розслідування суду в Гаазі щодо Криму

Міжнародний кримінальний суд переходить до розслідування справи України

Дуже важливий етап — у Зеленського прокоментували розслідування суду в Гаазі щодо Криму

Міжнародний кримінальний суд в Гаазі завершив попереднє вивчення справи щодо ситуації в Україні. Як це вплине на розслідування, розповіла заступниця постійного представника президента України в АР Крим Таміла Ташева в ефірі каналу "Україна 24".

"11 грудня поточного року прокурор Міжнародного кримінального суду заявив про те, що завершилося попереднє вивчення, і наступний етап — розслідування. Це дуже важливий етап, оскільки впродовж майже 7 років з початку незаконної окупації Криму правозахисні організації, українські правоохоронці відправляли дані в Міжнародний кримінальний суд як про території Донецької та Луганської областей, так і про Крим. І всі факти грубих порушень прав людини документувалися і передавалися. На етапі розслідування робота українських органів, влади та співробітництво з МКС дуже важливо", — сказала вона.

Читайте також: Путін загнав себе в пастку — ексміністр про питання Донбасу

Популярні відео

Нагадаємо, Міжнародний кримінальний суд в Гаазі погодився розслідувати агресію Росії проти України. Також суд заявив про готовність почати повноцінне розслідування військових злочинів і злочинів проти людяності в Криму й на Донбасі.

Джерело Україна 24 Теги