Потрібно було зробити це раніше — експерт про гучну історію з Трампом

Експерт з міжнародної інформації розповів, чому президента США заблокували в соцмережах

Потрібно було зробити це раніше — експерт про гучну  історію з Трампом

Соціальні мережі законно заблокували акаунти президента США Дональда Трампа. Про це розповів експерт з міжнародної інформації Артур Колдомасов в ефірі каналу "Україна 24".

"За американським законодавством, яке діє і в Україні зараз, оскільки більшість соцмереж діють за американським законодавством, ці платформи якраз і мають регулювати та модерувати контент. Вся відповідальність покладається на них, і вони роблять те, що мусять робити відповідно до законодавства", — сказав він.

Читайте також: У Трампа відібрали його головну суперсилу — журналіст про події у США

За словами експерта, Дональда Трампа потрібно було блокувати ще раніше.

"Більшість експертів вважає, що це потрібно було зробити ще раніше, бо у Twitterі пана Трампа було багато неправдивої інформації щодо ковіду,  виборів, багато дезінформації та фейків. Зараз ці записи довели до загрози нацбезпеки. Зараз соцмережі зрозуміли, що допустили до такого, і просто вони мають на це відреагувати", — сказав він.

Нагадаємо, після того, як Дональд Трамп у черговий раз відмовився визнати результати виборів президента США, його прихильники взяли штурмом будівлю Капітолія, де члени Сенату і Палати представників США зібралися, щоб затвердити підсумки виборів. У результаті заворушень загинули чотири людини, пізніше помер ще один — офіцер поліції. Після цих подій Twitter забанив Трампа за підбурювання до насильства, за прикладом соцмережі пішли й інші ресурси.

Джерело Україна 24 Теги