"Трамп не збирається йти": експерт розкрив плани експрезидента США

Експерт пояснив, чому експрезидент США відповість на своє блокування в соцмережах

"Трамп не збирається йти": експерт розкрив плани експрезидента США

Експрезидент США Дональд Трамп після блокування в Twitter, Facebook та Instagram може створити власну соцмережу з прицілом на наступні президентські вибори.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" експерт з міжнародної інформації Артур Колдомасов.

"Не варто відкидати, що можливість цього справді є досить великою та досить реальною. Дональд Трампа, як вже було зазначено раніше, не збирається йти з політики і збирається створити власну інформаційну платформу для того, щоб просувати свої ідеї та мобілізувати своїх фанатів на політичне майбутнє", - зазначив він.

Читайте також: "Режим в Росії давно міг змінитися": журналіст розповів, як Трамп врятував Путіна

Водночас, експерт зазначив, що плани експрезидента США залежатимуть від можливого імпічменту, "оскільки імпічмент зараз робиться для того, щоб не дати можливість Трампу балотуватися в наступні роки на виборах".

"Тому все залежатиме від результату кейсу з імпічменту, а далі я б не здивувався, якби в нього одночасно існувала і телевізійна мережа, і соціальна", - зазначив Колдомасов.

Також експерт нагадав, що американський рух Q-anon "ще не зжив себе повністю та залишається досить активним, а його представники досі вважають, що у Трампа вкрали перемогу".

"Я думаю, що якщо в Трампа все-таки буде можливість балотуватися 2024 року, він нею скористається, причому з використанням цих інструментів, щоб мобілізувати навколо себе своїх прихильників. Відповідно ми можемо очікувати на появу нових конспірологічних теорій та на ще більше розбурхування старих", - вважає він.

Читайте також: Трамп знайшов укриття від кримінальних справ у США - журналістка розкрила деталі

Раніше журналістка Карина Орлова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що процедура імпічменту Дональда Трампа продовжиться після його відходу з посади президента США.

Джерело Україна 24 Теги