"Повна нісенітниця": експерт про гучну заяву глави МЗС Росії Лаврова

Росія пригрозила розривом відносин з Європейським Союзом

"Повна нісенітниця": експерт про гучну заяву глави МЗС Росії Лаврова

Росія готова до розриву з Євросоюзом у разі введення нових санкцій — про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров. Ситуацію прокоментував експерт аналітичного центру ADASTRA Ярослав Лепеха в ефірі каналу "Україна 24".

"Це робота на внутрішню аудиторію Російської Федерації. Всі ці заяви — повна нісенітниця, тому що навіть якщо Росія буде розривати відносини з Європейським Союзом, то вона матиме економічні, дипломатичні, політичні та інші відносини з кожною країною окремо. Ми можемо спостерігати, що товарообіг не зменшився, що діти російських олігархів і чиновників продовжують навчатися в країнах Європейського Союзу", — сказав він.

Читайте також: "Росія нічому не вчиться": Піонтковський передбачив Кремлю провал у питанні України

За словами експерта, Росія відреагувала безпосередньо на заяву з боку ЄС про підтримку України.

"Якщо розібратися, Лавров реагує на конкретну заяву представника Європейського Союзу Жозепа Борреля. Він дав спільну пресконференцію з нашим прем'єр-міністром і сказав, що ЄС й надалі продовжить підтримувати Україну у відновленні її територіальної цілісності, в тому числі економічними санкціями.

Ми пам'ятаємо 2017 рік, коли РФ не брала участі в засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи. І все без них функціонувало, і Європейський Союз не розвалився. Це такі само гойдалки", — розповів він.

Раніше експрезидент України Леонід Кравчук прокоментував засідання Радбезу ООН, яке ініціювала Росія в річницю Мінських угод.

Джерело Україна 24 Теги