Лукашенко побудував країну для себе — політик про гучне розслідування в Білорусі

Павло Латушко розповів, чи стане нове розслідування про Лукашенка приводом для протестів

Лукашенко побудував країну для себе — політик про гучне розслідування в Білорусі

Команда Telegram-каналу Nexta 8 березня випустила на YouTube розслідування про корупцію президента Білорусі Олександра Лукашенка. Фільм прокоментував в ефірі каналу "Україна 24" член Координаційної ради Білорусі Павло Латушко.

"Виконана велика робота авторами цього проєкту, і там наводиться досить велика кількість фактів, доказів того, що Лукашенко побудував країну для себе, благами якої користується виключно він. Та кількість резиденцій, яку він має у своєму розпорядженні, жахає, вражає і навертає нас на думку, що в перспективі ми так само, як і Україна, маємо створити музей корупції. Ми пам'ятаємо про ситуацію з Межигір'ям, у вас золотий батон, у нас золоті унітази в літаку..." — сказав він.

Читайте також: "Лукашенко не вигідний Путіну": у Тихановської передбачають важливу подію в Білорусі

Латушко відповів на питання, чи стане це розслідування приводом для нових протестів.

"Ми повинні розуміти, що це черговий етап. Першим етапом була фальсифікація виборів і реакція людей, другий — насильство. Третє, що дуже важливо знати більшості білорусів, — наскільки корумпована особистість Лукашенко, наскільки він користується країною у власних інтересах, отримуючи незліченні багатства від своїх корупційних схем, використовуючи державний бюджет, підгодованих бізнесменів. Існують корупційні схеми з зарплатами в конвертах вищим чиновникам, міністрам вручали конверти на борту №1 на додаток до офіційних коштів на відрядження. Всі ці факти будуть розкриватися, це тільки початок", — сказав він.

Раніше політолог Віталій Бала розповів, чи зможе Олександр Лукашенко призначити свого наступника на посту президента.

Джерело Україна 24 Теги