Лукашенко має смішний вигляд — політолог про скандальний фільм про президента Білорусі

Білоруський політолог розповів про реакцію на фільм про багатства Лукашенка

Лукашенко має смішний вигляд — політолог про скандальний фільм про президента Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко змушений говорити про фільм-розслідування NEXTA про його багатства — про це заявив білоруський політолог Вадим Можейко в ефірі каналу "Україна 24".

"Цей фільм став можливістю перехопити повістку у Лукашенка, тому що останнім часом Лукашенко домінував в інформаційному просторі. А зараз ми бачимо, що у фільму понад 5 млн переглядів. Цей фільм змушені обговорювати всі, в тому числі й сам Лукашенко, хоча він і намагається все заперечувати, відмовлятися. Але факт, що Лукашенко говорить не про те, про що б йому хотілося, а про цей фільм", — сказав він.

Читайте також: "Формально нічого не вкрав": у Білорусі пояснили походження статків Лукашенка

Реалії в фільмі смішні для молоді країни, сказав експерт.

"Треба розуміти, що хоча з одного боку, в цьому фільмі немає нових фактів, які б не знали раніше, але вони всі упаковані в одну оболонку. І для багатьох людей, які приєдналися до білоруської політики тільки у 2020 році, це могло стати подією. І, безумовно, все це грає на десакралізацію влади, яка має смішний вигляд у своїх золотих палацах, з золотими ручками, це далеко від реалій молодого покоління", — сказав він.

Читайте також: Тихановська готує новий удар по Лукашенку: з'явилися подробиці

Нагадаємо, Telegram-канал Nexta випустив фільм "Золоте дно", де зображено розкішний спосіб життя Олександра Лукашенка. Журналістам вдалося розкрити повний список резиденцій Лукашенка, оцінити вартість його власного авто- і авіапарку, колекції наручних годинників і золотих письмових ручок.

Джерело Україна 24 Теги