"Режими змагаються у згущенні фашизму" — журналіст про Лукашенка і Путіна

Російський журналіст розповів, чи зачепить Путіна фільм про Лукашенка

"Режими змагаються у згущенні фашизму" — журналіст про Лукашенка і Путіна

Фільм про багатства президента Білорусі Олександра Лукашенка не вплине на президента Росії Володимира Путіна - таку думку висловив російський журналіст Ігор Яковенко в ефірі каналу "Україна 24".

"Не думаю, що завдали сильного удару по Путіну, радше, по Лукашенку. Дійсно, це такий собі рімейк знаменитого фільму про путінський палац. Але, безсумнівно, буде певний вплив на європейську думку з приводу подальшої ізоляції Лукашенка. Що стосується Путіна - я думаю, йому як слону дробина це все, на ньому вже проби ставити ніде, і коло спілкування європейських політиків все менше й менше", - сказав він.

Читайте також: Лукашенко має смішний вигляд - політолог про скандальний фільм про президента Білорусі

За словами журналіста, фільм про Лукашенка дуже важливий.

"Це гарна історія. Можна скільки завгодно говорити про недоліки фільму, але NEXTA зробила цей фільм як змогла, гарний фільм. Це важлива інформація, яка доведена до світової громадської думки. Путінський і лукашенківський режими змагаються в згущенні фашизму", - сказав він.

Читайте також: "Формально нічого не вкрав": у Білорусі пояснили походження багатств Лукашенка

Нагадаємо, Telegram-канал Nexta випустив фільм "Золоте дно", де зображено розкішний спосіб життя Олександра Лукашенка. Журналістам вдалося розкрити повний список резиденцій Лукашенка, оцінити вартість його власного авто- і авіапарку, колекції наручних годинників і золотих письмових ручок.

Джерело Україна 24 Теги