Це психоз: військовий експерт про дивні ініціативи Росії щодо Криму

Юрій Кочевенко розповів, чи буде Росія нападати на Україну через кримську воду

Це психоз: військовий експерт про дивні ініціативи Росії щодо Криму

Перший президент України, голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Росія може силою спробувати "пробити дорогу" на материкову частину України для забезпечення Криму водою. Водночас Росія нещодавно заявила про намір подати міжнародні позови з приводу припинення Україною водопостачання Криму.

Військовий експерт Юрій Кочевенко, коментуючи можливість нападу Росії, назвав поведінку цієї держави "психозом" і "спробами залякування".

"Ми можемо побачити, що як тільки Україна загалом проявляє тверду державницьку позицію, як тільки демонструє, що не піде на тиск Росії, капітулянтські умови, що ми ніколи не забудемо про те, що Крим окупований, - Росія впадає в психоз і починає брязкати зброєю, фактично намагаючись нас залякати. Це типова поведінка гопника, коли немає аргументів і залишається тільки сила", - сказав експерт.

Читайте також: Робимо з Криму "валізу без ручки": конфліктолог оцінив дії української влади

Кочевенко вважає такі заяви блефом, однак закликає бути готовими до всього.

"Чи є це блефом? Можливо, так, але при цьому ми завжди повинні бути готовими, що вони від слів можуть перейти до дій. Ми з 2014 року знаходимося в ситуації, коли не тільки з Донбасу, але з території Криму і навіть Білорусі, окупованого Придністров'я ми можемо очікувати агресію. Генштаб завжди відпрацьовує всі можливі сценарії агресії", - сказав Кочевенко.

Читайте також: Анексія Криму суперечить навіть російським законам — юристка розкрила деталі

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" юрист-міжнародник, експредставник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін розповів, що дефіцит питної води в Криму виник внаслідок безгосподарності російської окупаційної влади на півострові.

Джерело Україна 24 Теги