"Прощення Путіну чекати не варто": журналіст розповів про покарання від Байдена

Іван Яковина розповів, в яких злочинах звинувачують президента Росії в США

"Прощення Путіну чекати не варто": журналіст розповів про покарання від Байдена

Президент США Джо Байден поставив президента Росії Володимира Путіна в один ряд з лідерами-злочинцями. Про це заявив журналіст Іван Яковина у програмі "Світогляд Сьогодні" на каналі "Україна 24".

"Що ж Байден має намір робити — своїми заявами він відправив російського вождя в одну лігу з Віктором Януковичем, Слободаном Мілошевичем, Муаммаром Каддафі та Саддамом Хусейном. Це люди, які хоч і керували своїми країнами, з точки зору США були кримінальними злочинцями, яких треба усунути від влади та примірно покарати. Американці їх звинуватили в різних злочинах. Список звинувачень на випадок Путіна буде приблизно таким: масований злам американських комп'ютерних мереж, виплати талібам за вбивство американських солдат, застосування хімічної зброї проти Скрипалів та Навального", — сказав він.

Читайте також: "Улюблена іграшка Путіна гниє на дні моря" — журналіст про долю "Північного потоку 2"

"Але головний злочин Путіна перед США полягає в іншому. Поточного тижня американська розвідка оприлюднила доповідь, в якій говориться, що у 2020 році російські спецслужби за наказом президента своєї країни намагалися втрутитися у вибори президента США. Американці вважають, що росіяни допомагали Трампу, заважали Байдену, і з усіх сил розпалювали ворожнечу та ненависть між громадянами США, сіяли там недовіру до інститутів американської демократії. По суті справи, Путіна звинуватять в тому, що він підбурював жителів США до здійснення державного перевороту, до повалення Джо Байдена.

За цей злочин Байден каратиме Путіна від душі. Ніякої пощади російському вождю чекати тут не варто. Я припускаю, що американський істеблішмент вже ухвалив рішення — зробити все, щоб відібрати владу і власність у Путіна та його друзів, а також зруйнувати їх режим. Вони хочуть повторити зараз те саме, що свого часу зробив Рональд Рейган з СРСР, і що сам Путін потім називав "найбільшою геополітичною катастрофою ХХ століття". Білий дім зараз ніби заявляє: можемо повторити", — сказав він.

Раніше Яковина заявив, що Володимир Путін потрапив у пастку Джо Байдена.

Джерело Україна 24 Теги